Amatorska Liga MMA 46 Żyrardów

10 listopada 2013 r ponownie udaliśmy się na Mistrzostwa Polski Amatorskiej Ligi MMA tym razem do Zyrardowa, gdzie nasi zawodnicy wzieli udział w kategoriach : Kadet oraz Pierwszy Krok.

Na turniej wybraliśmy się w składzie: Gustaw „Gutek ” Cieślar , Patryk „Mokry” Mokrzycki” i po raz pierwszy Wojtek „Pitbull” Domagała oraz Maciej „Anakonda” Kraszewski.

Niestety początek turnieju powitał nas niespodziewaną i zbyt szybka porażką Gutka na którego wszyscy bardzo liczyliśmy – po raz kolejny zawiodły nie umiejętności lecz psychika. No cóż. Gutek odpadł z turnieju. Mokry natomiast wykazał wielki hart ducha i po zaciętych pojedynkach wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Polski!

Patryk Mokrzycki

Patryk Mokrzycki

Wielką niewiadomą był debiut naszego „Pitbula” lecz jak ksywka wskazuje „dał czadu” i pierwsza swoja walkę wygrał w pięknym stylu.

Kolejny pojedynek stoczył „Anakonda”,który jak sama ksywa wskazuje zakończył walkę firmowym duszeniem przed czasem. Wszyscy uradowani czekaliśmy na kolejny pojedynek „Pitbula” który dał wszystkim przepiękną i bardzo mocną walkę, zakończoną niestety przegraną na punkty dopiero w dogrywce!

„Anakonda” czekał na swojego przeciwnika dość długo i…okazało się że będzie walczył o złoto!

Początek walki i nasz zawodnik niestety otrzymał kilka mocnych ciosów po komendzie „stop”. Okazało się,że Maciej ma bardzo poważne rozcięcie i lekarz przerywa pojedynek. Niestety duma urażona,na nic protesty – jest srebro!

Maciej Kraszewski

Maciej Kraszewski

Start uważam za bardzo udany!

GRATULUJE moim podopiecznym. Jestem z Was bardzo dumny!